Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Arma Reforger Xbox Series ve PC için Duyuruldu

 
 
Bohemia Interactive, Soğuk Savaş döneminde geçen ve şu anda geliştirilmekte olan Arma 4'ün temel taşı niteliğindeki açık dünya çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu Arma Reforger'ı duyurdu. Arma Reforger, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak mevcut.
 
Arma Reforger, Bohemia Interactive'in yeni Enfusion motoru ile geliştiriliyor. Bu motor ile beraber oyunculara birden fazla araç ve mod sunuluyor. 
 
Oyuncular, bu oyun ile beraber Enfusion motorunun yeni özelliklerinden yararlanıyor. Bunun yanı sıra bu motor, Arma 4'ün gelişimine katkı sağlayacak bir platform görevi görüyor. Kullanıcıların sağlayacağı geri bildirimler sayesinde Arma 4'ün en iyi şekilde oyunculara sunulması planlanıyor.
 
Bohemia Interactive, Arma Reforger'ın Arma topluluğunu güçlendireceğini belirtiyor.
 
Yeni Enfusion motoruyla güçlendirilen Arma Reforger, Soğuk Savaş döneminde geçen 51 km2'lik inanılmaz bir araziyi oyunculara sunuyor. Enfusion motoru, gerçek zamanlı olarak benzersiz senaryolar oluşturmanıza olanak tanıyor. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Arma Reforger Arma 4 Enfusion aksiyon
Xbox Game Pass'e Mayıs Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar Açıklandı Improbable, Midwinter Entertainment'ı Sattı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

18.5.2022 21:11:47

0
3000 saat arma 3 oynama sürem var bu arma reforger sadece konsollar için çıkarılmış pvp odaklı bir oyun olmuş. pc tarafı hiç detaylı değil arma 3 oyununun yanına yaklaşamaz bile.arma 4 gelene kadar 2 sene var o zamana kadar updatelerle son halini alır fakat arma 4 çıktığında arma reforger niye alınsın çok yanlış bir pazarlama hatası var ortada. ve xboxda 85tl steamde 219tl tek güzel tarafı yeni oyun motoru çok güzel olmuş.

BSC Misafiri

18.5.2022 11:35:40

0
Çok hoştur da nasıl Türkçe dil desteği olmaz? Yuh bizimkiler ulaşsın adamlara
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)