Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Araştırma Macera Oyunu Asatsugutori, PS4 ve Switch için Duyuruldu

 
 
Nippon Ichi Software, Weekly Famitsu'nun son sayısında PlayStation 4 ve Switch için "araştırma ve macera" oyunu Asatsugutori'yi duyurdu. 25 Kasım'da Japonya'da piyasaya sürülecek. Batı sürümü henüz duyurulmadı.
 
Asatsugutori'de sekiz kız... kimin öldürüleceğini veya ne zaman olacağını bilmedikleri bilinmeyen bir binada toplanır. Bir olay meydana gelir ve bir kız öldürülür. Kahraman tam burada devreye girer. Zamanda geriye gitme yeteneğini kullanarak öldürülen kızı kurtarmaya çalışır.
 
Soruşturma sırasında, olayın öncesine geri dönebilir ve etrafı araştırabilirsiniz. Soruşturma parçaları gerçek zamanlı olarak ilerler ve topladığınız deliller günün saatine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle tam olarak araştırma yapmak için birkaç kez geriye gitmeniz gerekebilir. Kurbanlar, öleceğini bilmedikleri için kahramanla her zaman işbirliğine yanaşmayabilir. 
 
Web sitesine ulaşmak için buraya tıklayın. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu araştırma macera gizem
Street Fighter V: Champion Edition DLC karakterleri 16 Ağustos'ta Geliyor F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch 7 Eylül'de Çıkış Yapacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)