Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aliens: Fireteam Elite 24 Ağustos'ta Çıkış Yapacak

 
 
Daha önce Aliens: Firetem olarak duyurulan üçüncü şahıs hayatta kalma nişancı oyunu Aliens: Fireteam Elite, 24 Ağustos'ta çıkış yapacak. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC platformlarına gelecek.
 
"Endeavor Veteran Pack" ve dört ayrı indirilebilir içerik paketi (Görünümler, silah renkleri, aksesuarlar ve daha fazlası) içeren "Endeavour Pass"ın yer aldığı Digital Deluxe Edition da ayrıca satışa sunulacak. 
 
Oyun hakkında
 
İkonik Alien evreninde geçen Aliens: Fireteam Elite, gelişen Xenomorph tehdidini kontrol altına almak için gazi denizcilerden oluşan ateş takımının umutsuz bir savaşa sürüklendiği, iş birliğine dayalı bir üçüncü kişi hayatta kalma nişancı oyunudur.

Sen ve ateş takımın, Alien evrenine yeni hikayeler getiren dört eşsiz mücadelede çaresizce savaşırken iki oyuncuyla veya yapay zeka takım arkadaşlarıyla birlikte korkutucu Xenomorph ve Weyland-Yutani Sentetik düşman dalgalarıyla yüzleş. Kendi Koloni Denizcini oluşturup özelleştirerek çok çeşitli sınıflar, silahlar, teçhizat ve avantajlar arasından seçim yap ve bu heyecan verici hayatta kalma nişancı deneyiminde çok güçlü tuhaf varlıklarla savaş. 
 
Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın. 
 
Duyuru videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Aliens: Fireteam Alien oyunu Cold Iron Studios co-op PvE shooter
Guild of Darksteel 15 Temmuz'da Çıkıyor: PS4 Sürümü iptal Edildi Our Battle Has Just Begun! Episode 1 Switch ve PC için Duyuruldu

xenferious

25.6.2021 09:19:34

0
Ne zamandır bi Alien oyunu bekliyordum.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)