Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

3DS "Bu" Olabilir mi???

 
    Konsollar duyurulur, dolayısıyla bu yeni konsollar ile ilgili sahte resimler yapılır, gösterilir... Bunun örneklerini geçmişte neredeyse her konsol için gördük. Nintendo'nun yeni duyurduğu gizemli el konsolu 3DS'de bu durumdan nasibini bir süredir alıyor.
 
    Fakat elimizde öyle bir görüntü var ki insan bunun da sahte olabileceğine inanamıyor. Çünkü gösterilen ürün gerçekten çok iyi görünüyor. Bir Japon sitesinden alınan size göstereceğim bu resimlere iyice bakın ve kararı siz verin.
 
    Cihaz koca bir ekrandan oluşuyor. 3DS'in çift ekran olacağını düşünüyorduk, isminden de böyle olması gerekiyor. Belki bu kısım biraz sahte gelebilir. Ancak yakında açığa kavuşacağını düşünüyorum (Tabi bu arada bu cihazın gerçekten 3DS olduğunu varsayarak konuşuyorum) Bu kocaman ekran kimbilir belki de bir süredir konuşulan 2 ekranın üstüste gelmesinden oluşuyordur, böylece 3D görüntü sağlanıyordur.
 
   Cihazın önceki DS oyunları da desteklediği, resimleri algılayabildiği, resim çekebildiği belirtiliyor. Resim algılama özelliği ise çok enterasan. 3DS'in ekranının herhangi bir resme tuttuğunuz vakit bu resmi cihazın ekranının yakaladığını görebiliyorsunuz. Aynen şöyle yani;
 

    Bunun yanısıra cihazın 3D algılama özelliğinden bahsediliyor. Kullanıcı cihaza parmağını gösteriyor, 3DS ise mesafe tanımaksızın parmağı algılayarak ekrandaki bir objeyi kontrol edebilmesini sağlıyor.  
  
    Bu cihazın gerçek 3DS olup olmadığıyla ilgili Nintendo'ya mail'ler atılmasına rağmen halen Nintendo cevap vermedi. Bir gelişme olursa size bildireceğiz. Sizi öncelikle resimlere alalım. Daha fazla resim için buraya tıklayın.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak nintendo dsi ds el konsolu video inceleme 3DS
Sony'nin E3 Konferans Tarihi Belli Oldu Crysis 2'nin ilk Bilgileri Geliyor!

97gazisi

18.4.2010 09:13:54

0
Eğer böyle bir şeyse...
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo DSi
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız