Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

2019 All-Star Oylamaları Başladı!

 
     Riot Games, 2019 All-Star Etkinliği'ne katılacak oyuncuları belirlemek adına oluşturduğu oylama sistemini aktif duruma getirdiğini duyurdu. Oylama sistemi, 20 Kasım 2019 saat 19:00'a kadar oyuncu topluluğu tarafından açık durumda olacak.
 
Oylamaya katılmak için tıklayınız 
 
     All-Star 2019 katılımcıları için her bölgeden en fazla iki profesyonel oyuncuya oy verilebilecek. 2019 Sezonu'nda profesyonel düzeyde en az beş maça çıkan aktif oyunculara oy verilebilecek. Bölgeler arası oylama ağırlıklı olacak, yani bir profesyonel oyuncunun aldığı oyların en fazla %20'si söz konusu oyuncunun bölgesinin dışından gelebilecek. Vize işlemlerinin sürelerinden ötürü, bazı bölgeler küresel oylamaya katılamayacak. Hem profesyonel oyuncuların hem de yayıncıların kesinleşen All-Star kadrolarını etkinlik başlamadan önce Riot Games tarafından açıklanacak.
 
     Etkinlik 5-7 Aralık'ta Las Vegas, Esports Arena'da gerçekleşecek. Bu yıl programa ek olarak Taktik Savaşları (TFT) yarışması eklendi.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak LoLespor league of legends riot games pc rts mmo
The Crew 2'nin Yeni Güncellemesi Blazing Shots'tan Çıkış Fragmanı Paylaşıldı Kojima, Neden "Garip" Oyun Yapmayı Sevdiğini Açıkladı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız