Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

2019 All-Star Etkinliği Duyuruldu!

 
     League of Legends 2019 All-Star etkinliğinin detayları Riot Games Türkiye tarafından duyuruldu. Etkinlik 5-7 Aralık'ta Las Vegas, Esports Arena'da gerçekleşecek. Bu yıl programa ek olarak Taktik Savaşları (TFT) yarışması eklendiği duyuruldu.  
 
     2019 All-Star Etkinliğinde; All-Star 1'e 1 turnuvası, TFT turnuvası, 5'e 5 Sihirdar Vadisi karşılaşmaları, gösteri maçları, URF modu ve "İki Elin Sesi Var" modu oynanacak.
 
     Riot Games tarafından etkinliğe toplam 64 oyuncunun katılması planlandı. 32 kişilik olan profesyonel oyuncu grubunun 26'sı topluluk oylarıyla, kalan 6 kişiyse Riot tarafından seçilecek. Son 6 isim oylama bittikten sonra belirlenecek ve etkinlik başlamadan duyurulacak. Oylamalar yaklaşık bir hafta sürecek ve LoL espor sitesinden duyurulacak. Her bölgeden oyuncuların katılacağı League of Legends All-Star 2019 turnuvası 5 Eylül tarihinde başlayacak.   
 

Bu haberin bağlantısı
URL
league of legends riot games pc rts mmo
5. Nesil Pokemonlar, Pokemon GO'ya Eklendi Resident Evil Benzeri Daymare: 1998'den Çıkış Fragmanı Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız