Kojima, Death Stranding'ten 2 Adet Oyun İçi Görsel Paylaştı

Özgür Eroğlu

 
Metal Gear Solid oyunlarıyla tanınan Hideo Kojima, şahsi Twitter hesabı üzerinden yeni oyunu Death Stranding için iki yeni oyun içi görsel paylaştı. Hideo Kojima'nın Konami şirketinden ayrılığından sonra ilk oyunu olacak Death Stranding, oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Oldukça fazla sayılabilecek kadar video ve fotoğraf paylaşılan oyunda insanlar hala ne yapacağını tam olarak anlayamadı.
 
Yaptığı oyunların gizemli kalmasını ve insanların merak etmesinden keyif alan Hideo Kojima, Death Stranding'le bizlere yine aynı duyguları yaşatmayı başardı. Umarız Hideo Kojima bir yerlerde mutlu bir şekilde bizleri izliyordur.
 
Paylaşılan yeni iki oyun içi görseli aşağıda bulabilirsiniz fakat biz önceden söyleyelim, yine yorumda bulunmak çok mümkün değil. Ancak şunu çok rahatça söyleyebiliriz ki oyunun grafikleri gerçekten inanılmaz duruyor. Death Stranding'in PlayStation 4'e özel olarak 8 Kasım 2019'da çıkması planlanıyor. Kojima'nın şahsi Twitter adresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.