Gears of War 2: All Fronts Collection Geliyor

Talha Aynacı

Gears of War 2 ile birlikte serinin toplam satış rakamı 11 milyonu buldu

Yeni nesilin en gözde oyunlarından Gears of War serisinin 2. oyunu için Microsoft Game Studios ve EPIC Games ortak çalışması olan "Gears of War 2: All Fronts Collection" marketlerdeki yerini 28 temmuzda alacak.
 
Daha önceki tüm Gears of War 2 eklentilerini bünyesinde barındıracak olan "All Fronts Collection", yeni multiplayer haritalar ve tek kişilik mod için yeni bir bölümüde içerecek. Tüm dünyada aynı anda satışa sunulacak olan paketin fiyatı bölgelere göre ; $19.99/£14.99/€19.99.
 
Koleksiyonun içinde bulunan "Gears of War 2: Dark Corners" 7 yeni harita ve daha önce oyundan silinmiş bölümüyle 'Road to Ruin'i içeriyor.Bu bölümde Marcus ve Dom Locust Hollow'a dönecek, çatışarak veya yeni gizlilik modunu kullanarak bu bölümü aşacaklar.

Yeni haritaların isimleri ise :


* Allfathers Garden
* Memorial
* Sanctuary
* War Machine
* Highway
* Way Station
* Nowhere


Yukarıda da belirttiğimiz gibi, "All Fronts Collection" şimdiye kadar çıkmış tüm içerikleri de bünyesinde barındıracak.Klasik "Flashback" harita paketi, "Combustible" harita paketi ve "Snowblind" harita paketlerinin yanı sıra, özel Xbox Live teması, Gears of War 2 poster ve strateji dergiside bu paketin içinde yer alacak
 
Sadece yeni pakete sahip olmak isteyen kullanıcılar 1,600 MS puanı karşılığında "Dark Corners" içeriğini Xbox Live'dan sahip edinebilecek.