League of Legends 2022 Türkiye Büyük Finali İzmir'de Gerçekleşecek!

Hamit Can Sayılgan

 
 
     League of Legends 2022 Türkiye Büyük Finali İzmir'de gerçekleşecek! Pandemi nedeniyle 2 yıldır seyircisiz olarak gerçekleşen Türkiye Büyük Finali, 9-10 Eylül tarihleri arasında İzmir Enternasyonal Fuarı'nda düzenlenecek etkinlikle birlikte geri dönüyor!
 
     Riot Games, League of Legends'ın 10. yılı kapsamında 9 ve 10 Eylül tarihlerinde 91. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda festival düzenleneceğini duyurdu. Bu festival kapsamında 2022 Türkiye Büyük Finali gerçekleşecek ve yılın en iyi League of Legends takımı belirlenecek. Festival ve 2022 Türkiye Büyük Finali'ne dair detaylar önümüzdeki günlerde Riot Games tarafından duyurulacak.
 
Riot Games Türkiye'nin duyurusu: 
 
     "Yılın en iyi League of Legends takımının belirleneceği 2022 Türkiye Büyük Finali, 10 Eylül Cumartesi günü Kültürpark’ta düzenlenen 91. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda gerçekleşecek. TBF’yi ilk defa İstanbul’dan farklı bir şehirde taraftarla buluşturacağımız için heyecan duyuyoruz.

     Türkiye’de 10 yılda beraber oluşturduğumuz toplulukla bu sefer İzmir’de bir araya geleceğiz. 9 ve 10 Eylül tarihlerinde 91. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sihirdarlara özel bir League of Legends 10.yıl festivali gerçekleştireceğiz.

     TBF heyecanını beklerken tekrar bir arada olacağız! 9 Eylül Cuma günü başlayacak Festival’de bu coşkuyu ve eğlenceyi doruklarda yaşayacağımız birçok etkinlik bizi bekleyecek. Vadideki şampiyonlarımıza özel yarışma alanları, gün boyu ödüller kazanabileceğiniz farklı oyunlar, paneller ve bu heyecana ortak olmak için topluluktan görmek istediğiniz misafirler bizimle olacak. Ve tabii ki 9 ve 10 Eylül’ de hem unutulmaz maçları hem de TBF’yi biletiniz olmasa bile beraber izleyebileceğimiz bir ortak izleme alanı kurulacak. Bu muhteşem etkinliklerde sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

     Pandemi sebebiyle 2 yıldır seyircili etkinliklerden uzak kaldık ve artık kavuşma zamanı! 2022 Türkiye Büyük Finali’nde bizi bekleyen sahne şovları ve kıyasıya mücadeleyi seyircilerle birlikte tecrübe edeceğiz. Bilet satışları ile ilgili detayları önümüzdeki günlerde duyuracağız."