Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

QuakeCon 2021

QuakeCon'un eğlenceli ve samimi atmosferini evinizde yaşayabileceğiniz küresel çevrimiçi bir etkinlik olan QuakeCon at Home için bir hafta kaldı. Çıkmış ve çıkacak oyunlar hakkında haberler, turnuvalar, bağış toplama etkinliği, yavru köpekler (!!!), müzikal performanslar, çekilişler, ünlü yayınları, geliştirici panelleri ve daha fazlasıyla canlı yayınlar ile QuakeCon'u kutlayacağımız için heyecanlıyız.
 
Yayın takvimi, yardım girişimleri, çekilişler, oyun indirimleri, Twitch Takımı ve QuakeCon'un harika ortaklarıyla fırsatlar hakkında daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin.
Eğlence 19 Ağustos TSİ 21.00'de kısa bir Hoş Geldin Mesajı ile başlayacak ve hemen ardından hayran odaklı paneller gelecek.
 
1. Gün panellerinde Bethesda geliştiricileri yeniliklerden, bizi nelerin beklediğinden bahsedecek ve yıldönümlerini kutlayan en büyük oyunlarından olan Quake ile The Elder Scrolls V: Skyrim hakkında konuşacak. 2. ve 3. Gün, QuakeCon'u QuakeCon yapan oyun ve etkinliklerin yanı sıra dünyanın her yerinden bağış yayınlarının, topluluğun, ünlü misafirlerin ve daha fazlasının yer aldığı çeşit çeşit, eğlence dolu paneller düzenlenecek.

etkinlik canlı yayın duyuru
HABERLER
Bat Boy Gamescom 2021
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
QuakeCon 2021 0 / 10 0 oy
KÜNYE
QuakeCon 2021
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız