Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Darkest Tales

"Mutlulukla sonsuza dek"’in uzak tarafına hoş geldiniz! Kırmızı Başlıklı Kız'ın gözden geçirilmiş beslenme alışkanlıkları hakkında bilgi edinin, Peter Pan’ın gölgesinde gerçekten neyin gizlendiğini görün, Pinokyo'nun büyüdüğü canavar türüne tanık olun...

En Karanlık Masallar, sahibi Alicia'yı ürkütücü rüyalar ve çarpık fanteziler alanından kurtarmak için Teddy adlı doldurulmuş bir ayının kasvetli ve uğursuz maceralarını anlatıyor. Yıpranmış ve uzun zamandır unutulmuş bir oyuncak değilse, yetişkin bir çocuğun hayatıyla başka kim dövüşmelidir?

Bir oyundan daha fazlası - En Karanlık Masallar, nostaljik karakterler ve suluboya manzaralarının yaşadığı bir dünyaya, sizi hayatla ilgili belirsiz sorularla yüz yüze getirecek etkileyici bir girişim.

Mutlulukla Sonsuza Dek
Tanıdık çocukluk kahramanlarıyla tanışmaya hazırlanın!.. Yeniden bir araya gelerek mutlu olmak pek olası olmasa da: bu gün zencefilli kurabiye adamları kan için dışarıda, Uyuyan Güzel uyku programında birkaç yüzyıl geride görünüyor (ve gerçek bir aşk öpücüğü bu sefer kesmeyecek gibi görünüyor), Küçük Denizkızı okyanusun masum kızı yerine deniz cadısına benzemeye başladı. Sadece periler bir şekilde bu topraklardaki iyi doğalarını korumayı başardılar... Ya da belki de her şey göründüğü gibi değildir?

Teddy Makası
Doldurulmuş şövalyemiz, bir çift tırnak makasını çift kaynaklı yakın dövüş silahlarına ve ölümcül tuzakları atlamak için geçici iğne kancaları olarak da kullanılabilen keskin iğneleri vuran bir yay yerine yeniden taklit ediyor. Kötülükle savaşmak onun için işe yaramazsa, Teddy henüz dünyaca ünlü bir terzi olarak çağrısını bulabilir!

En kötüsü henüz gelmedi...
Her seviye, savaş, engeller ve sırlarla kolayca tanınabilir bir masalın bükülmüş bir versiyonunda gerçekleşir. Tabii rahat oyun için en uygun zorluk seviyesini seçebilirsiniz... Ama neden dışarı çıkıp azami zorluk modunda cesurların cesaretini bekleyen korkuları fethetmeyesiniz! Sonuçta, küçük bir meydan okuma olmadan hayat nedir, değil mi?

En Karanlık Masallar derin esrarengiz irfanlı bir oyundur. Siz ilerledikçe ve canavarları yendikçe, kabus dünyasının gizemlerini yavaş yavaş açığa çıkaracaksınız. Bu hikaye nasıl bitiyor? Oyun becerilerinizin buna karar vermesine izin verin!

The Darkest Tales side-scrolling platform oyun steam çıkış tarihi ne zaman detaylar
HABERLER
Blind Fate: Edo no Yami Ender Lilies: Quietus of the Knights
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
The Darkest Tales 0 / 10 0 oy
KÜNYE
The Darkest Tales
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız