Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Witch It

Witch It çok oyunculu bir saklambaç oyunudur. Cesur avcılar komik ve sihirli bir dünyada gizli cadıları arar.

 
Canlı, sihirli bir dünyada Avlan ve Saklan

Witch It dünyası keşfedebileceğin ve içerisinde saklanabileceğin mütevazı köyler, donmuş göller ve antik kütüphanelerle doludur. İçine dalıp keşfetmen için her haritanın kendi hikayesi ve sırları vardır!
 
Korkusuz bir Avcı olarak ara

Bir avcı olarak işin huzurlu bir kent için tüm cadıları avlamak. Avcılar görevlerinde yardımcı olmaları için farklı alet ve cihazlarla donatılmıştır, bu gizli cadıları arayan sadık bir tavuk olabilir ya da bir alanda yüksek miktarda darbe hasarına neden olan gözdeyle çarpma yeteneği olabilir!
 
Sinsi bir Cadı olarak saklan

Cadılar, avcıları kandırmak ve hayatta kalmak için çevredeki neredeyse her şeyi kopyalama yeteneğine sahiptir. Cadılar istedikleri şekilde farklı şekillere geçebilir, düşmanlarının kafasını karıştırmak, onları korkutmak ve hatta onların kontrollerini tersine çevirmek için farklı büyüler gerçekleştirebilirler!
 
Çok sayıda dönüşebileceğin nesne keşfet

Her harita cadıların gizlenebileceği sürekli artan miktarda özel cisme sahiptir, bunlar büyük mobilyalardan küçük yiyecek ve meyvelere kadar değişkenlik gösterir. Hepsini bulup kopyalayabilen en meraklı cadıları görkemli ödüller bekliyor!
 
Kendini İfade Et

Gardırobunu tarz gömlekler ve kaçık süpürgelerle doldur. Oyunu oynadıkça ve deneyim kazandıkça daha fazla eşya aç, böylece avcını ya da cadını kendi kişisel zevklerine göre kişiselleştirebilirsin!
 
Birden fazla oyun modu arasında seçim yap

Şu anda üç oyun modu bulunuyor. 'Saklambaç' - Oyunu kazanmak için avcılar tüm cadıları bulmalı. 'Moblaşma' - Yakalanan cadılar avcılara dönüşür. 'Bir Cadı Avla' - İki takımında yetenekleri kullanılamaz ve avcılar yalnızca yakın dövüş silahlarını kullanabilir.
 
Ana Özellikler

Dokuz farklı haritada bir avcı ya da cadı olarak oyna, her haritanın kendine özgü bir oyun stili ve keşfetmen için cisim planları vardır!
Düşmanlarını trollemek ve kandırmak için sürekli artan eğlenceli yetenekleri kullan!
Dinamik cisim hareketleri gizlenme noktalarını kolaylıkla bulmana ve haritalarda rahat bir şekilde hareket etmene izin verir!
Hem avcılar hem cadılar için çeşitli nadirlik ve kalibrelerde sayısız kişiselleştirme seçenekleri aç!
Cisim avlama ve saklanma yeteneklerini göstermek için ilerle ve hesabının seviyesini yükselt!
Diğer deneyimli cisim avcılarıyla birlikte açık sunucularda oyna ya da kendi özel sunucunu aç ve bir arkadaş grubuyla oyna!

Witch It bir Erken Erişim ürünüdür, bu nedenle temel oynanış mekaniklerimiz ve özelliklerimiz değişebilir. Steam Forumlarımızda ya da Discord sunucumuzda her türlü geri bildirimlere açığız!

Witch It çok oyunculu komik oyun steam ne zaman çıkış tarihi basit eğlence
HABERLER
Hyrule Warriors: Age of Calamity Adios
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Witch It 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Witch It
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız