Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fallen Knight

Fütüristik bir şövalye hikâyesi olan Fallen Knight'ta oyuncular, Kral Arthur'un hikâyesindeki cesur Lancelot'un soyundan gelen bir karakter ile oynayacaklar. Oyuncular, geleceğin dünyasında 49. Lancelot'un kontrolünü ellerine alarak ayrı karanlık geçmişlere sahip 6 eşsiz düşman kahraman ile yüzleşecekler. En küçük hatalarda oyuncuyu cezalandıran ancak her zaferde de cömertçe ödüllendiren, dur durak bilmeyen kılıç savaşıyla aksiyonu harmanlayan Dark Souls tarzı zorlu bir deneyime hazır ol.
 
Ayrıca oyuncular Fallen Knight'ı diledikleri gibi oynama özgürlüğüne sahipler. Oyuncuların verdiği kararlar sonucunda ulaşılabilen birden fazla son mevcuttur. Oyuncular ister düşmanlarını öldürebilir, isterlerse hünerlerini kullanarak saldırılardan sakınıp düşmanlarını silahsız bırakarak bir Yuvarlak Masa Şövalyesine yakışır şekilde onurlu davranıp onlara merhamet gösterebilirler. Oyunu oynama şekline göre farklı hikâye ve oyun sonlarını keşfedeceksin.

Fallen Knight PQube FairPlay Studios side-scrolling aksiyon platform
HABERLER
Tom Clancy’s ShadowBreak Orwell's Animal Farm
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Fallen Knight 0 / 10 0 oy