Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Eternal Cylinder

The Eternal Cylinder'da oyuncular, Trebhum denilen sevimli yaratıklardan oluşan bir sürüyü kontrol eder ve egzotik yaşam formlarıyla, gerçek üstü ortamlarla ve yoluna çıkan her şeyi ezip geçen antik kökenli dev bir yuvarlanan yapı olan Cylinder'ın bitmeyen tehdidiyle dolu tuhaf bir uzaylı dünyasını keşfetmeleri gerekir. Bu eşsiz ekosistem; benzersiz hayvan yapay zekası ve gerçek zamanlı dünya yıkımının yanı sıra, beklenmedik şekilde ilerleyen bir oyun deneyimi yaratarak her oynanışın birbirinden farklı olmasını sağlayan organik keşif ve bulmaca tasarımlarının bulunduğu, yöntemsel olarak oluşturulmuş devasa bir kara parçasıdır.

Trebhum'larınız doğal besin zincirinin en altından başlar ancak çeşitli floralar ve faunaları yediklerinde mutasyona uğrayıp evrilerek yeni fiziksel özellikler ve yetenekler kazanabilirler. Uçmak ve yüzmek gibi yeni bölgelere ulaşmanızı sağlayacak yeni aykırı yetenekler ve bulmacaların, zorlukların ve tehlikelerin üstesinden gelmenize yardımcı olacak yeni duyuların da dahil olduğu onlarca mutasyonu keşfedin ve bunlara uyum sağlayın. Çok sayıdaki Trebhum'larınızın her biri farklı mutasyon geçirebilir ve yeni mutasyonlar önceden sahip olduklarınızın yerini almaz; böylelikle dinamik olarak yetenek kümeleri oluşturabilirsiniz. Her bir mutasyon Trebhum'unuzun fiziksel görünümünü de değiştirir ve bunları biriktirerek, oyuncuların bu eşsiz uzaylı ekosistemine açıldıkça organik olarak keşfedebileceği neredeyse sayısız şaşırtıcı yeni yaratık tasarımı oluşturabilirsiniz.

The Eternal Cylinder hayatta kalma tek oyunculu oyun
HABERLER
Space Crew Source of Madness
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
The Eternal Cylinder 0 / 10 0 oy
KÜNYE
The Eternal Cylinder
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız