Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

Orijinal Red Faction'ın hikâyesinin 50 yıl sonrasında Red Faction: Guerrilla oyuncuların asi bir savaşçı rolüne girip yeniden kurulmuş Red Faction harekatına katılıp baskıcı Earth Defence Force'dan kurtulup özgürlük savaşı verme olanağı sağlıyor. Red Faction: Guerrila, yıkım tabanlı oynanışı dev bir açık dünya, hızlı gerilla tipi savaş ve gerçek fizik hasarı ile birleştirerek türü yeniden tanımlıyor.
 
Açık dünya gerilla savaşı: Kiminle, ne zaman, nerede ve nasıl savaşacağınızı siz seçin. Gerilla taktikleri uygulayın, silahınızı seçin, araçlarınızı özelleştirin ve EDF hedeflerine saldırılar düzenleyin. Kendi oyun stilinize göre saldırılar düzenleyin, görevleri istediğiniz sırayla gerçekleştirin veya EDF'nin Mars üzerindeki kontrolünü zayıflatacak yıkımlarda bulunun.
 
Stratejik yıkım: Yıkımı kendi avantajınıza kullanın, pusular kurun veya zincir patlamalar gerçekleştirerek düşman üslerine saldırın ve oyun alanını kalıcı olarak değiştirin. Tamamen dinamik fizik tabanlı yıkım ile duvarlarda delikler açın veya yere pusu kurup kaçın; takip edenlerden kurtulmak için merdivenleri parçalayın veya yıkılmış duvarların arasından araçlarla kaçın.
 
Multiplayer: Yıkımın kol gezdiği multiplayer savaş modlarında gerilla savaşı yeteneklerinizi konuşturmanız gerek çünkü saklanacak bir yer yok.
 
Remastered versiyon yeniden işlenmiş grafikler, geliştirilmiş aydınlatma, geliştirilmiş gölgeler, geliştirilmiş postprocessing ve gerçek 4K desteği sunuyor.

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered THQ Nordic PlayStation 4 Xbox One PC
HABERLER
Blades of Time Remaster Project Eve
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar » PC
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered 0 / 10 0 oy