Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aeolis Tournament

Aeolis Tournament, en fazla 8 kişinin basit bir tek tuş mekaniğine sahip çeşitli oyun modlarında rekabet ettiği bir 3D parti aksiyon oyunudur. Karakterler rüzgarın gücünü kontrol etmek ve kendi çevrelerini etkilemek için bir hava topu kullanırlar. Fizik temelli bir oyun tarzına, bir turnuva moduna ve yerel veya çevrim içi çok oyunculu moda sahiptir.
 
Oyun tarzının temelinde basit bir tek tuş mekaniği yatmaktadır. Karakterler ellerinde bulunan bir hava topuyla havayı çekerler ve serbest bırakarak bir patlama yaratırlar. Bu silah farklı yöntemlerle kullanılabilir: Bir rakibi itmek, nesneleri kapmak, tutmak ve bir mermi fırlatmak, kendinizi iterek kaygan yüzeylerde ilerlemek vb...
 
Bu mekanik her modda yaratıcı bir şekilde kullanılır ve oldukça benzer bir yapıya sahipmiş gibi görünmesine rağmen aslında yepyeni bir tarza sahip oyunlar tasarlamaya yardımcı olur. Basit gibi görünen oyunlara bir derinlik katar.
 
Dostça bir rekabet deneyimi yaşatmak için tasarlanan Aeolis Tournament'ı herkes keyifle oynayabilir. Ama yetenek önemlidir. Oyunlar yeteneğe dayalıdır, temel mekanik anlayışı her modda ortak olsa da, gerekli yetenek ve stratejiler son derece farklı olduğu için bir çeşitliliğe ve derinliğe de sahiptir. Takım oyunu modları da karışıma bir miktar iş birliği tadı katmaktadır!
 
Zorluk seviyesi yelpazesi o kadar geniştir ki, basit bir oyun eğlencesi arayışında olan küçük çocuklu bir aile de, dostça (veya iddiasına) bir rekabet peşinde olan deneyimli oyuncular da aynı oranda keyif alabilirler.
 
Oyunun merkezinde, oyuncuların arka arkaya yapılan maçlarda rekabet ederek turnuva puanları toplamaya çalıştıkları turnuva modu yer almaktadır. Belirli bir sayıda oyunun ardından en çok puana sahip olan kişi Turnuvayı kazanır. Ve bununla övünme hakkına da sahip olur.
 
İş birliği yapmanızın beklendiği takım oyunlarında bile muhtemelen En Değerli Oyuncu olmayı isteyeceğiniz için daha fazla puan ve dolayısıyla daha fazla yarışma kazanabilirsiniz!

Aeolis Tournament Beyond Fun Studio 3D parti aksiyon oyunu Switch PC
HABERLER
Katana ZERO House Flipper
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Aeolis Tournament 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Aeolis Tournament
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız