Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Daemon X Machina

Ay parçalandığında, gökyüzü kıyametsiz bir yeni çağda kalarak ışıkla kanadı ve hayatta kalmak için savaşmalısınız. Bir paralı asker olarak, tamamen özelleştirilebilir bir makine olan Arsenal'in kokpitinden bir dizi görevde bozuk robotlara karşı yüksek hızlı mücadele ederek Dünya'yı savun. Arsenal'inizi çok çeşitli parça ve silahlarla donatın, düşmüş düşman Arsenallerinden daha fazlasını elde edin ve stratejinizi sürekli artan tehditler karşısında karşılamak için anında değiştirin.
 
Kenichiro Tsukuda (Armored) ve makine tasarımcısı Shoji Kawamori'nin (Super Dimensional Fortress Macross) sunduğu yepyeni bir aksiyon oyununda, çevreniz sizin müttefikiniz. İstatistiklerinizi artırmak ve güçlü seraplar yaratmak için sahada Femto Energy'yi toplayın ve kullanın; veya yakın dövüş silahları ve mermiler olarak araba ve sokak levhaları gibi nesneleri kullanın. Daha fazla güç için, fiziksel mücadele yeteneklerinizi geliştirin ve vücut modifikasyonu ile yeni beceriler öğrenin. Ayrıca, Arsenal'inizden çıkıp özel silahlar ve yetenekler kullanarak yaya olarak mücadele ettiğinizde de kullanışlı olacak.

Daemon X Machina Switch PC Üçüncü şahıs mech aksiyon oyunu XSEED Games Marvelous
HABERLER
The Wonderful 101: Remastered Glass Masquerade 2: Illusions
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Daemon X Machina 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Daemon X Machina
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız