Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Maid of Sker

Elizabeth Williams'ın akıldan çıkmayan gerçek hikayesine dayanan oyunda, sevdiği kadını kurtarmak için korkunç bir mücadelenin içine itilen müzisyen Thomas Evans karakterinin rolünü üstleneceksiniz. Oyun 1898 yılında ve günümüzde de halen varlığını sürdüren ve perili olduğu söylenen İngiltere'deki Sker House'da geçmektedir.
 
Maid of Sker hikaye, keşif ve silahsız hayatta kalma taktikleri üzerine odaklanmış oynanışı ile gerçekçi 4K görseller sunacak. Kararlarınızın önemli olduğu farklı hikaye yollarının ve çoklu sonların kilidini açtığı çoklu bir anlatı deneyimi yaşayın.
 
3D ses tabanlı yapay zeka sistemi hayatta kalma oyun mekaniğinin temelini oluşturur. Gizlenmek, kaçmak, sürünmek, tuzak kurmak ve dikkat dağıtmak düşmanlara karşı hayatta kalmanız için ustalaşmanız gerek bazı teknikler. İlerledikçe düşmanlardan kaçınmak daha zor bir hale gelecek.

Maid of Sker Wales Interactive birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu
HABERLER
The Quiet Man Layers of Fear 2
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Maid of Sker 0 / 10 0 oy