Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Green Lantern: Rise of the Manhunters

     Bill Finger ve Martin Nodell tarafından yaratılan ve ilk olarak 1940 yılında All-American Comics'in 16. sayısında ortaya çıkan Green Lantern, DC Comics'in en bilinen süper kahramanlarından birisidir. Daha sonra 1941 yılında kendi serisine kavuşan Green Lantern, birçok süper kahramanda olduğu gibi beyaz perdede de seyircilerin karşısına çıkıyor. Filmi ile birlikte daha popüler bir hale gelecek olan Green Lantern, video oyunu ile de evlerimize konuk oluyor.
 
     Green Lantern: Rise of the Manhunters, film ile paralel bir işleyişe sahip olsa da ekstra mekan ve hikaye ayrımlarına da sahip. Elindeki özel yüzük sayesinde nesneleri uçurabilen ve yaydığı ışınlara dilediği şekli verebilen Green Lantern'in bu özelliklerini oyunda da dilediğimiz gibi kullanabiliyoruz. Yapılan kombolara göre farklı özellikleri ard arda sıralayan Green Lantern, "Işık sizsiniz" sloganı ile oyuncuları selamlıyor.
 
     Nintendo 3DS dışında PS3 ve Xbox 360 versiyonları ile de 3D desteğini sunan oyunun bu versiyonlarında anaglyphicve klasik sterio 3D imkanları bulunuyor. PS3 ve Xbox 360 sürümü Double Helix Games tarafından yapılan oyunun Wii, DS ve 3DS versiyonları ise Griptonite Games'e emanet edilmiş.

Green Lantern: Rise of the Manhunters PS3 Xbox 360 Wii DS 3DS Warner Bros Double Helix Games Griptonite Games Action
VİDEOLAR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ (11 / 11) Tümünü Gör »
HABERLER
Red Johnson’s Chronicles Dino Crisis 2
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Green Lantern: Rise of the Manhunters Alkan Adakaner 6 / 10 oy
KÜNYE
Green Lantern: Rise of the Manhunters ÇOKLU PLATFORM
Editör Notu: Kötünün iyisi.
6,5
2.0
0
OY
0
İNCELEME VE ÖN İNCELEMELER
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız