Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Steel Diver

Steel Diver oyunu deniz savaşı stratejisi ve aksiyonu bir araya getiriyor. Gözlüksüz 3 boyutlu oynama imkanı sunan oyun, grafikleri ve Nintendo 3DS’in gyro sensörlerini yaratıcı kullanımı ile engelleri güvenli bir şekilde aşıp düşman gemilerinin saldırılarından kurtulabilir, kendi denizaltınızı kontrol edebilirsiniz.

     Oyunda 3 farklı oyun modu oyuncuları bekliyor. Görev modunda denizaltını yönlendirmeniz, düşmanları ve engelleri aşmanız bekleniyor. Periskop saldırısı modunda Nintendo 3DS’in gyro sensörlerini kullanarak yüzeyde size tehdit oluşturan düşman gemilerini tespit edip batırmanız gerekiyor. Bu modda gerçek bir denizaltı periskobundan bakıyormuş hissine kapılacaksınız. Steel Commander modunda ise kendi gemilerinizi saklayıp düşman gemilerinin yerlerini tespit edip torpidolarınız ile batırmaya çalışıyorsunuz. Download Play özelliğini kullanarak bu modu yakınlarınızla birlikte karşı tarafta Steel Diver oyunu olmasa bile 2 kişi karşılıklı olarak oynamanız mümkün.

Steel Diver Nintendo 3DS
HABERLER
Kinectimals Metal Assault
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Steel Diver 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Steel Diver
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız